Paslaugos

Mes pasiruoše užtikrinti puikų poilsį kaime visiems musu svečiams

Paslaugos

Sodyba ,,Vieversyne" skirta įvairaus dydžio, bei  pobudžio renginiams. Pas mus sodyboje ištisus metus puikus privavimas, didžiulė privati uždarą teritoriją, geras apšvietimas, 18ha prižiurima aplinką, iš sodybos pastatų labai geras vaizdas į tvenkinius ir sodybos puikų gamtovaizdį. ,,Vieversynėje" įrengti jaukūs  įvairaus tipo poilsio kambariai kuruose galima apnakvindinti (iki 70 asmenų). Kiekviena miegama vieta paruošta švariu patalynės komplektu ir veido rankšluosčiu. Sodyboje yra įrengtos dvi pokylių, pobuvių salės. Pas mus teritorijoje įrengtos paplūdimio tinklinio bei krepšinio lauko aikštelės, o prie kudros šalia beržynėlio stovi pirtis su kubilu.

learn more

Didysis Namas

Tai pats didžiausiais ir naujausias ,,Vieversynes " namas priimantis daugiausiai svečių. Antrame pastato aukšte įrengti dviviečiai ir triviečiai miegamieji kambariai su trimis bendro naudojimo WC. Didžioji salė tai 170kv.m. erdvė renginiams ir pokiliams talpinanti iki 150 asmenų, kurioje rasite ąžuolinius baldus, dj įranga, nedidelį barą. Iš kiemo pusės nama juosia didžiulė dengta terasa su vaizdu i sodybos kiema ir tvenkinius, viename iš tvenkinių yra sala su pavėsinė snt vandens į kuria veda tiltasper vandenį.

learn more

Senasis Namas

Tai senovinio tipo dvieju aukštų namas su nedidelia jaukia sale, kuri yra pritaikyta nedideliam svečiu kolektyvui. Name rasite 5 kambarius kuriuose irengta 14 miegamų vietų 3 atskirus WC. Senasis namas yra jaukus, turi senovine grindine aslą koridoriuje, patogus, tinkamas įvairioms šventėms, gimtadieniams ar renginiams. Mažoji salė nedidelė jauki aplinka – su šildomomis grindimis ir gera izoliacija tad žiema tikrai bus šilta o vasara vėsu ir gera. Talpina iki 35 asmenų. Name yra virtuvė, lauke puikus židinys šalia jo didelė terasa su vaizdu į tvenkinius ir sodą. Prie pat yra atskiri namukai kuruose apgyvendiname svečius vykstant didesniam rengyniui. O iš kiemo pusės patogi vieta pasistatyti automobiliams.

learn more

Pirtis su kubilu

Pirtis įrengta atskirame name toliau nuo sodybos kiemo prie tvenkinio tarp beržų. Pirtelėje yra didelis priepirtis, mini šaldytuvas, gerai nuotaikai garso aparatura, patalpa persirengti. Pirties ir vantų mėgėjams turime pačių darytų ąžuoliniu ir beržinių vantų, pasikaitinus atigavimui rasite puikia maudyklą su tiltu į vandenį. Pirtyje vienu metu telpa apie 10 žmonių. Lauke terasoje yra sedimu vietu ir stalas tai puiki vieta pasimėgauti puikiomis akimirkomis kaime, gamtoje kur tik miškai ir aplinkui vien magiškas vanduo.

Terasoje karštas ir didžiulis nerudyjančio plieno kubilas su dviguba pakura, kurios dėka šiltas jis buna iki kitos dienos ryto. Kubilas prie pat pirtelės kur visai šalia didelis tvenkinys. Kubile yra nedidelė mini baro lentyna keliems gėrimams, didelė sėdima vieta kur puikiai telpa ir 5 vyrai, per vidury stogo langas į vakaro dangų ir žvaigždes. Karšto vandens malonumais pasidžiaugti gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Kubile puikiai laiką praleisti gali tiek didelė kompanija tiek romantiško vakaro ir privatumo ištroškusi porelė. 

PAGRINDINĖS PASLAUGOS