Paslaugos

Mes pasiruoše užtikrinti puikų poilsį kaime visiems musu svečiams

Paslaugos

Sodyba ,,Vieversyne" skirta įvairaus dydžio, bei  pobudžio renginiams. Pas mus sodyboje ištisus metus puikus privažiavimas, didžiulė, privati, uždara teritorija, geras apšvietimas, 18ha prižiūrima aplinka. Iš sodybos pastatų atsiveria vaizdas į tvenkinius ir puikų sodybos gamtovaizdį. ,,Vieversynėje" įrengti jaukūs, įvairaus tipo poilsio kambariai, kuriuose galima apgyvendinti (iki 70 asmenų). Kiekviena miegama vieta paruošta švariu patalynės komplektu ir veido rankšluosčiu. Sodyboje yra įrengtos dvi pokylių, pobuvių salės.  Teritorijoje įrengtos paplūdimio tinklinio bei krepšinio lauko aikštelės, o prie kūdros šalia beržynėlio stovi pirtis su kubilu.

Kainos

Visa sodyba su nakvyne iki 65 asm. ne švenčių dienomis(jei asmenų daugiau, papildomai 20 €/asm.) 1300 €., (visa sodyba – sodyba, norintiems apsistoti sodyboje be kitų/ pašalinių poilsiautojų. Visos kitos paslaugos teikiamos už papildomą mokestį žemiau pateiktame sąraše).

Salė su nakvyne 1 asm. (ne švenčių dienomis) 20€

Įmonėms (darbuotojams) nakvynės kaina sutartinė!

Nakvynė asm. nuo 15€

Dvivietis kambarys 30€

Trivietis kambarys 45€

Namelis ("Klėtis") 2-4 asm. 100€

Namelis ("Pirmas Namelis") 2-4 asm. 100€

Namelis ("Senoji gryčia") iki 7 asm. 120€

Salytė pirtyje vakarėliams (pirties pastate be pirties kūrenimo 10-12 asm.) be nakvynės. 100€  (išvykimas iki 23 val.)

Pirtis (maudynėms, ne vakarėliams) 3val. - 70€

Kubilas (be pirties kūrenimo) 3val. - 80€

Pirtis su kubilu 3val. - 150€

Kitos pasalugos:

Malkos židiniui,  šašlykams išsikepti (iki 2kg/10 porcijų) 5€

Šašlykų kepimas (iki 2kg/10 porcijų) 6€ + malkos 4€

Šventinis laužas (didelis) 60€

Transporto paslauga automobiliu 1km./0.4€

Biliardas (vaikams žaisti leidžiama tik su suaugusių priežiūra!) 1val - 3€

Vienkartinis leidimas žvejybai apsistojus sodyboje nemokamai

Pagautos žuvies kilogramas 10€

Pasivažinėjimas "Unimogu"(karine mašina) kaina sutartinė

Aplinkos tvarkymo darbai, tvenkinių, kūdrų kasimas, valymas - kaina derinama atvykus į vietą ir apžiūrėjus numatytą tvarkymui teritoriją.
Didysis Namas

Tai pats didžiausias ir naujausias ,,Vieversynes " namas priimantis daugiausiai svečių. Antrame pastato aukšte įrengti dviviečiai ir triviečiai miegamieji kambariai su trimis bendro naudojimo WC. Didžioji salė tai 170kv.m. erdvė renginiams ir pokiliams talpinanti iki 150 asmenų, kurioje rasite ąžuolinius baldus, dj įranga, nedidelį barą. Iš kiemo pusės namą juosia didžiulė terasa su vaizdu i sodybos kiemą ir tvenkinius. Viename iš tvenkinių yra sala su pavėsine ant vandens į kuria veda tiltas per vandenį.

learn more

Senasis Namas

Tai senovinio tipo dvieju aukštų namas su nedidelia jaukia sale, kuri yra pritaikyta nedideliam svečiu kolektyvui. Name rasite 5 kambarius kuriuose irengta 14 miegamų vietų 3 atskirus WC. Senasis namas yra jaukus, turi senovine grindine aslą koridoriuje, patogus, tinkamas įvairioms šventėms, gimtadieniams ar renginiams. Mažoji salė nedidelė jauki aplinka – su šildomomis grindimis ir gera izoliacija tad žiema tikrai bus šilta o vasara vėsu ir gera. Talpina iki 35 asmenų. Name yra virtuvė, lauke puikus židinys šalia jo didelė terasa su vaizdu į tvenkinius ir sodą. Prie pat yra atskiri namukai kuruose apgyvendiname svečius vykstant didesniam rengyniui. O iš kiemo pusės patogi vieta pasistatyti automobiliams.

Pirtis su kubilu

Pirtis įrengta atskirame name toliau nuo sodybos kiemo prie tvenkinio tarp beržų. Pirtelėje yra didelis priepirtis, mini šaldytuvas, gerai nuotaikai garso aparatura, patalpa persirengti. Pirties ir vantų mėgėjams turime pačių darytų ąžuoliniu ir beržinių vantų, pasikaitinus atigavimui rasite puikia maudyklą su tiltu į vandenį. Pirtyje vienu metu telpa apie 10 žmonių. Lauke terasoje yra sedimu vietu ir stalas tai puiki vieta pasimėgauti puikiomis akimirkomis kaime, gamtoje kur tik miškai ir aplinkui vien magiškas vanduo.

Terasoje karštas ir didžiulis nerudyjančio plieno kubilas su dviguba pakura, kurios dėka šiltas jis buna iki kitos dienos ryto. Kubilas prie pat pirtelės kur visai šalia didelis tvenkinys. Kubile yra nedidelė mini baro lentyna keliems gėrimams, didelė sėdima vieta kur puikiai telpa ir 5 vyrai, per vidury stogo langas į vakaro dangų ir žvaigždes. Karšto vandens malonumais pasidžiaugti gali tiek vaikai, tiek suaugusieji. Kubile puikiai laiką praleisti gali tiek didelė kompanija tiek romantiško vakaro ir privatumo ištroškusi porelė. 

PAGRINDINĖS PASLAUGOS