Paslaugos

Nameliai

Svečius galime priimti net trijuose atskiruose nameliuose: 
Namelis 1: Jame gali apsistoti iki 4 asmenų. Pirmame aukšte įrengta mini virtuvė, dušas, WC, veranda, terasa. Antrame aukšte du atskiri kambariai (vienas iš jų praeinamas).                      Namelis "Klėtis", kuriame gali apsistoti 5 asmenys. Pirmame aukšte įrengta mini virtuvė, dušas, WC, miegamasis su viena dvigule ir viena viengule lovomis, terasa ir pusaukštis, kuriame yra dvi viengulės lovos. 
Namelis "Senoji gryčia", talpinantis 7 asmenis nakvynei. Jame viename aukšte įrengti du atskiri kambariai, virtuvė, dušas, WC, veranda.


Pastatas su 120 vietų sale:

Tai pastatas, kurio pirmame aukšte įrengta 120 vietų, 170 m² salė, skirta įvairiems šventiniams renginiams, konferencijoms, seminarams, stovykloms, plenerams. Lauke didžiulė terasa iš kurios atsiveria vaizdas į sodybos kiemą, ežeriuką ir tvenkinius.
 Antrame pastato aukšte įrengti dviviečiai, triviečiai, keturviečiai miegamieji kambariai su bendro naudojimo ir WC ir dušais, kurios nesant renginiams galima užsakyti poilsiui, atostogoms ar nakvynei.

"Klojimo" pastatas su 20 vietų sale:
Pastatas, kurio pirmame aukšte įrengti du kambariai, iki 20 vietų salė šventinams ir kitiems įvairiems renginiams, virtuvė.   
Antrame pastato aukšte įrengti du dviviečiai ir vienas šešiavietis kambarys nakvynei, poilsiui ar atostogoms. 

learn more

Pirtis ir kubilas - ir malonumas ir nauda

Nesvarbu ką pasirinksite - pirties ar kubilo malonumus, puikūs įspūdžiai ir gera savijauta garantuoti. 
Taip pat šias procedūras galima derinti ir kartu.

Nuo senovės pirtys laikomos ne tik prausimuisi - tai vieta, kur pailsėti ir patirti teigiamų emocijų gali visa šeima.
Maudynės pirtyje tai tarsi ritualas, padedantis atitrūkti nuo dienos rūpesčių, būdas atsipalaiduoti, grūdinti organizmą ir apsaugoti nuo peršalimo ligų. Tai gali būti ištisa ceremonija puoselėti grožiui...
Pagrindinė pirties nauda - prakaitavimas,  veikiant kūną šilumai ir garams, kuris atlieka detoksikacinę funkciją, valo odą.
  Galima teigti, kad pirtis gerina bendrą savijautą, nuima stresą, lemia gilesnį miegą.

Maudynėms kubilus naudojo jau nuo senų senovės. Manoma, kad toks maudynių būdas kilo iš Japonijos, ten kubilai buvo vadinami "Ofuro" arba "Furo". Vanduo įkaitinamas iki 38 laipsnių. 
Anot medikų ši paprasta procedūra, tai puiki profilaktinė priemonė nuo slogos, gripo, padeda sergant reumatu. Kubile galite kaitintis bet kuriuo metų laiku, bet kokiu oru. Čia  atsigausite tiek fiziškai, tiek protiškai.
Šioms procedūroms neliks abejingi net  vaikai.PAGRINDINĖS PASLAUGOS